RECENZIE OD KLIENTOV/PARTNEROV

S Biankou sa super spolupracuje, všetko vybaví, vyrieši a zo všetkým skvele pomôže.

DEKLAN OFFICIAL

Rýchla komunikácia a rovnako rýchle dodanie. Vypracované podľa zadania. Som spokojná.

MAMAOBLECNAS.SK

Bianka je milé a šikovné dievča, ktoré sa rýchlo účí. Rada s ňou spolupracujem a môžem vám Bianku jedine odporučiť.

Hana Čajková

HANA.SK

S Biankou spolupracujeme už “dajaký ten piatok“ a musím povedať, že na veľmi profesionálnej úrovni. Perfektne spracované a vždy aktuálne články sú jej veľká výhoda. Texty dodáva dokonca v predstihu. Určite s ňou odporúčam spolupracovať.

Lukáš Arpáš

PartyPortal.sk

Bola si super. Urobila si to, čo som vyžadoval, bola si milá. Jednoducho nič zlé.

Adam Priščák

PRISCI FHOTO

Bianka s nami robila rozhovor pre Párty Portál, rozhovor prebiehal formou hlasoviek a tie následne Bianka spracovala do textu. Predtým, ako ho uverejnila nám ho poslala na kontrolu či všetko sedí a so všetkým v texte súhlasíme. Dobrá práca.

Šimon Kundra

Kapela REVIAL

S článkom som bol veľmi spokojný, pekne napísané a výstižný obsah pre čitateľa.

Martin Kráľ

Osloviť Bianku na fotenie bola dobrá voľba. Okrem toho že je krásna, je naozaj šikovná a skúsená, správne ukecaná modelka s fantáziou. S ňou pri fotení naozaj nudu nezažijete. Ak ju myšlienka zaujme, je otvorená experimentom a ochotná pre peknú fotku aj vymrznúť.

Peter Suchý

P.S PHOTOGRAPHY

Článok bol dobre napísaný, otázky boli super. Chcem poďakovať za ústretovosť, bol som spokojný s prístupom.

PE&KA RECORDS

Ďakujem, článok aj odprezentovanie u Vás je perfektné.

KUPONYZDARMA.SK

Radosť spolupracovať 🙂  Spolupráca s Biankou bola dohodnutá rýchlo a bezproblémovo. Komunikovala slušne a veľmi milo. To sa mi potvrdilo aj pri stretnutí a následnom fotení. Fotenie prebehlo v skvelej nálade a vzhľadom k skúsenostiam modelky bolo maximálne bezproblémové.  Z mojej strany veľká spokojnosť!

Šimon Trojanovič

TROJANOVIC PHOTOS

S Biankou som bol prvýkrát fotiť v marci 2020 no od vtedy sme spolu fotili viac než 50 krát. Prečo ?  Bianka je krásna mladá a veľmi šikovná. Určite ju ako modelku odporúčam. S Biankou spolupracujem do dnes a nechystám sa zo zmeniť. Bianka mi pomáha so správou mojich sociálnych sietí a taktiež aj so správou web stránok. Má stále nové a zaujímavé nápady ako vaše stránky zviditeľniť a hlavne odlíšiť od ostatných čo je v dnešnej dobe priorita.  Ak hľadáte niekoho na správu sociálnych sietí alebo ako copywritera tak Bianka je presne ta pravá. Určite odporúčam všetkým, jednoducho TOP. 

Daniel Tabaka

TABAKA FOTOGRAF

@biankaworld sa pracuje ukážkovo. V podstate som okrem toho, kde sa ma postaviť, nič iné vravieť nemusel. Mám z tohto fotenia veľmi pekný zážitok. A teším sa na ďalšiu spoluprácu 👍

Matej Závacký

ZADO FOTO