5000 zhliadnutí blogu – KVADRAT SUSHI&PIZZA – podpor svoj podnik

Ahojte krásky, určite okrem toho aby ste skvelo vyzerali nalíčené, upravené a oblečené si rady pochutnáte na skvelom jedle u vás doma, alebo v pohodlí nejakého príjemného podniku, ba dokonca skvelá donášková služba nikdy neurazí. Dnešný článok vznikol v spolupráci s KVADRAT SUSHI&PIZZA v Prešove, z ktorého som si vychutnala skvelú pizzu a dovolím si vám dnes pri oslave 5000 zhliadnutí môjho blogu, tento krásny podnik predstaviť a zároveň tento podnik predstaviť vám, mojim čitateľom, hladošom.

Kvadrat Sushi&Pizza je tím odborníkov, ktorí pracujú pre klientov. Zameriavajú sa na to, aby ste si na jedle pochutili. Preto si môžete objednať sushi za nízku cenu, ale tej najvyššej kvality. Jediné, čo musíte urobiť, je vychutnať si bezkonkurenčnú chuť bez preplatku.

Prečo si vybrať práve tento podnik?

 • Nízke ceny a veľké porcie;
  Starostlivý výber produktov;
  Skúsený personál;
  Profesionálne vybavenie;
  Osobné jedlo – zabudnite na pred pripravené jedlá, pretože každá objednávka je pripravená okamžite po telefonáte zákazníka;
  Donáška načas, podľa všetkých pravidiel, starostlivé balenie, použitie špeciálnych vreciek na uloženie požadovanej teploty a času;
  Príjemné prekvapenie a zľavy pre zákazníkov.

Okrem skvelého sushi si viete pochutnať na skvelej talianskej pizzy či obedovom menu, ktoré je pre vás cenovo dostupné a chuťovo výborné. Celú ich ponuku nájdete TU na ich stránke.

A čo som si vybrala ja?

Ja som si z ich ponuky na ochutnanie vybrala klasiku, ktorú musím vyskúšať v každej pizzerii a o to viac viem ohodnotiť či sa podarí alebo nie. Vybrala som si pizzu Pepperoni, ktorá musím uznať, že bola fantastická. Cesto bolo skvelé, suroviny boli podľa môjho názoru veľmi starostlivo vyberané a dokonca tá pizza aj dobre vyzerala, nielen chutila. Saláma, Pepperoni, Mozzarella, Paradajka, Paprika a Pelati omáčka – skvelé kombo ktoré výborne chutilo. Už dlho som nejedla tak jednoduchú a zároveň tak dobrú pizzu.

Ak tento podnik nepoznáte nájdete ho v Prešove na Hlavnej 65. Podporte tak podnik, v ktorom vám chutí aj Vy!

Bianka World

logo biankaworld

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *